یا مهدی ادرکنینتیجه تصویری برای عکس شهید قاسم سلیمانی

یا مهدی ادرکنی

من المومنین رجال صدقوا ماعاهدو الله علیه و من هم من قضی نحبه و من هم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳

شهادت سردار سرافراز اسلام و سرباز ولایت و یاور امت اسلامی، حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست امریکای م و جنایت‌پیشه موجب تاثر و اندوه مردم شریف ایران اسلامی گردید.

سردار شهید سلیمانی یادگار دوران دفاع مقدس بود که با اخلاصی کم نظیر و مجاهدتی شجاعانه در راه اعتلای اسلام و دفاع از قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) به دفاع از کیان این سرزمین الهی و امنیت مردم ایران پرداخت و به یاران شهیدش پیوست و در جوار رضوان الهی جای گرفت.

شهادت این فرزند دلیر و شجاع ملت و این بزرگمرد اخلاص و ایثاررا به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج)، فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت الله ای (مدظله العالی)، نیروهای مسلح و بویژه دلیمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ملت غیور و شجاع ایران اسلامی و بخصوص مردم شهید پرور استان اصفهان و خانواده معزز و محترم آن مجاهد شهید تسلیت می گویم و علوّ درجات و پاداش الهی را برای آن شهید عالی مقام از خداوند متعال مسألت می کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ونوس گرافیک Mike کلينيک زيبايي ليفت شکم تعمیرات پکیج دیواری و کولر گازی در شیراز بهرتین سایت تفریحی هیئت ورزشی روستایی و بازیهای بومی ،محلی کاشمر از خاطر غنچه ها دلم تنگ تر است روستای زیبای ده ده بیگلو دانلود آهنگ